تفاوت بین دو چیلر CW5000 شرکت انار و شرکت S&A

which one ?s&a or anar

تفاوت بین دو چیلر CW5000 شرکت انار و شرکت S&A

دستگاه cw5000 شرکت چیلر انار با الگو گرفتن از شرکت S&A   ، ساخته شد تا کاربران ایرانی چیلر لیزر بتوانند با قیمتی پایین تر و با  قدرتی دوبرابر ظرفیت بهره مند شوند. تفاوت بین دو چیلر CW5000 شرکت انار و شرکت S&A فقط در قیمت و ظرفیت خلاصه نمیشود ، ایرانیزه کردن محصولات معروف خارجی از هنر ایرانی هاست.

خب در ادامه قرار است جزییات اختلاف در بین محصول این دو شرکت را توضیح دهیم :

چیلر انار یا چیلر S&A

1. بدنه دستگاه

بر خلاف چیلر S&A که بدنه ایی سبک و ظریفی می باشد ، چیلر انار بخاطر استفاده از شاسی محکم (در کف دستگاه ) بدنه نسبتا سنگین تر و مجکم تری دارد.

این تفاوت به این قضیه منجر میشود که با گذشت زمان بدنه با دوام و محکم باقی بماند.

2. فن

فن جهت خنککاری کندانسور که در چیلر S&A از دو عدد فن قاب  دار سایز 12*12 استفاده شده است که در مقابل ، در چیلر انار از یک فن بزرگ با سایز 18 سانتی متری استفاده شده است که دبی باد خروجی به دوبرابر افزایش یافته است.

این تفاوت به این قضیه منجر میشود که در فصل تابستان  راندمان دستگاه افت نگردد.

3. کمپرسور

کمپرسور مورد استفاده در چیلر S&A   با ظرفیت ¼ اسب از نوع روتاری استفاده شده که در چیلر انار با ظرفیت ½ اسب از نوع پیستونی جایگزین شده است.

این تفاوت به این قضیه منجر میشود که دیگر نگران میزان توان خنککاری دستگاه چیلر نباشید.

4. لوازم برق

مدار فرمان و تابلو برق چیلر S&A از یک آداپتور 24ولتی و یک رله 24 ولتی ، همچنین یک عدد ترموستات 24 ولتی تشکیل شده است.در مقایل چیلر انار از آداپتور 220 ولتی ، رله 220 ولتی ، ترموستات 220 ولتی ، کنداکتور 12 آمپری ، دو عدد فیوز مینیاتوری 16 آمپری بهره مند است.همچنین تما5.می لوازم برقی داخل یک رک مخصوص با IP53 قرار دارد که احتمال نشت برق را به حداقل برساند.

این تفاوت به این قضیه منجر میشود که لوازم برقی دیرتر مستهلک شوند و برای تهیه لوازم ، ملزم به هزینه گزافی نشوید.

5. اتصالات آب

اتصالات دستگاه S&A  از دو عدد سرشلنگی سایز 10 استفاده شده است که در دستگاه چیلر انار با دو عدد بوشن داخل رزوه سایز ½ اینچ این امکان برای کاربران فراهم شده است  که در انتخاب نوع اتصالات مستلزم به نوع خاصی نباشند.

این تفاوت به این قضیه منجر میشود که برای مصارف مختلف صنعتی ، آزمایشگاهی و لیزری محدود به انتخاب نوع خاصی از اتصالات نباشند و بتوانند براحتی دستگاه را نصب کنند.

چه چیز هایی مشترک است ؟

لوازمی نظیر پمپ آب و پورت خروجی فرمان لیزر دقیقا با همان استاندارد های شرکت S&A نصب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *