چیلر زیر صفری

چیلر زیر صفری انار

ساخت و منتاژ چیلر هایی که قادرند دمای سیال را به زیر صفر درجه سانتی گراد ببرند ، نیازمند تخصص و مهارت خاصی است که چیلر انار با ساخت این محصولات رسیدن به دمای 50c – را میسر ساخته است.

با وجود شرایط تحریمی در سال های اخیر ، قیمت دستگاه چیلر های زیر صفری بسیار بالا رفته و باعث شده است که مصرف کننده ایرانی برای تهیه این نوع چیلر ها متحمل هزینه گزافی شود. در حالییکه که تولییدکنندگان ایرانی ، توانستند که با هزینه خیلی پایین تر ( حتی در بعضی موارد تا 1/3 قیمت ) ، همان کارایی را برخوردار شوند.

اغلب پروژه هایی که در این زمینه کار شده از برای تجهیزات آزمایشگاهی بوده که علاوه بر قدرت مناسب ، از صدای بسیار کمی برخوردار بوده اند.

چیلر انار سابقه همکاری با تولید کنندگان تجهیزات مهندسی پزشکی را داشته است که تحت لیبل شرکت های معتبر در این زمینه ، محصولی مشترک خدمت مشتریان ارائه داده اند.

معرفی چیلر زیر صفری انار

چیلر انار طبق سفارش مشتری در تناژ های متفاوت  ، مخصوص شرایط آب وهوایی ایران و با ضمانت بدون قید و شرط شرکتی ، چیلر های زیرصفری تولید میکند.

کم‍پرسور پیستونی درجه ۱ و کندانسور قوی تر همراه با فن بزرگتر باعث راندمان بهتر نسبت به نمونه خارجی این محصول گردیده است.

بدنه ی چیلر انار  در نرم افزار مهندسی catia / برش لیزر / خم هیدرولیک / رنگ پوششی الکترواستاتیک  طراحی و تولید شده و صد در صد منتاژ داخل کشور میباشد.

گارانتی این محصول به عهده شرکت آکو تبرید انار با شماره ثبت 578631 بمدت یکسال از زمان خرید صورت میگردد.

چند نکته از چیلر زیر صفری انار

  1. بدلیل منتاژ لوازم و نوع مبرد استفاده شده در این نوع سیستم ها ، استفاده برای دما های بالای صفر ، توصیه نمیشود ، زیرا راندمان خیلی پایینی دارند و برای اینکار طراحی نشده اند.
  2. طبیعتا برای استفاده از چیلر زیر صفری ، از آب و یا ترکیبات آب استفاده نباید کرد.( بطور مثال استفاده از محلول آب و اتانول راندمان چیلر را تا 50% کاهش میدهد.)
  3. معمولا اتیلن گلیکول به عنوان سیال در مخزن چیلر های زیر صفری شارژ میشود.
  4. تمام مسیر داخل دستگاه چیلر زیر صفری انار ، عایق شده است ، لذا برای مصرف کننده الزامیست که تمام مسیر انتقال سیال زیر صفری را با عایق مناسب بپوشاند تا اتلاف حرارتی به حداقل برسد.

چند نمونه از چیلر زیر صفری انار

جهت مشاوره سفارش بر روی گزینه زیر فشار دهید