کمپرسور توربوکر

توربوکر دنفوسس

کمپرسور توربوکر

دانفوس تولید کننده پیشرو در کمپرسورهای بدون روغن است و پیشگام کمپرسور Danfoss Turbocor® – اولین کمپرسور یاتاقان مغناطیسی بدون روغن ( کمپرسور توربوکر) در جهان برای صنعت HVAC است.

کمپرسورهای توربوکر از فناوری پیشرفته برای ارائه راندمان بالا و سطوح صدای پایین در فضای فشرده استفاده می کنند. عملکرد پیشرو در صنعت با استفاده از یاتاقان‌های مغناطیسی بدون روغن به دست می‌آید که کارایی کلاس جهانی و کاهش عملکرد صفر را در طول عمر کمپرسور فراهم می‌کند. موتورهای آهنربای دائمی و درایوهای سرعت متغیر ، راندمان بار کامل و جزئی بی نظیری را ارائه می دهند.

کمپرسورهای گریز از مرکز بدون روغن Danfoss Turbocor® دارای انعطاف پذیری برای استفاده در چیلرهای خنک کننده با هوا، آب خنک یا خنک کننده تبخیری هستند که در طیف وسیعی از کاربردها مانند خنک کننده راحت، فرآیند دمای پایین، ذخیره یخ و بازیابی گرما کار می کنند.

این انعطاف‌پذیری منجر به نصب بیش از 70000 کمپرسور در مشاغل در سراسر جهان شده است.

کمپرسورهای Danfoss Turbocor® در تالاهاسی، فلوریدا و شانگهای، چین در تاسیسات دارای گواهی ISO 9001:2015 و ISO 14001:2015 تولید می شوند. مراکز فروش و خدمات در ایالات متحده آمریکا، اروپا و آسیا برای ارائه خدمات به مشتریان در سراسر جهان واقع شده اند.

فناوری Danfoss Turbocor® با جوایز بسیاری از سازمان‌های معتبر از جمله USA EPA، AHRI/ASHRAE USA، منابع طبیعی کانادا و مؤسسه تبرید – انگلستان شناخته شده است.

ویژگی ها و مزایا

  1. کمپرسور توربوکر 40 تا 400 تن تبرید برای چیلرها و پمپ های حرارتی
  2. یک فناوری گریز از مرکز بدون روغن پیشگام برای بهترین هزینه طول عمر در کلاس چیلرها
  3. یک راه حل فشرده ، سبک و بی صدا
  4. سازگار با مبردهای کم آلاینده مثل R1234ze، R513A و R515B

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *